PL | EN
RELACJE INWESTORSKIE
Aktualności
The Farm 51 oficjalnie zapowiada grę Get Even
2013-12-13

WARSZAWA, POLSKA, 13 grudnia 2013 – W czasie dzisiejszej konferencji, zespół The Farm 51 ogłosił zupełnie nowy projekt, GET EVEN. Na konferencji zjawili się zarówno dziennikarze jak i inwestorzy. W czasie prezentacji pokazano demo gry oraz teaser, który w najbliższym czasie będzie ją promował.

 

Pierwszy kontakt z grą może być dużym zaskoczeniem. GET EVEN wygląda inaczej niż produkcje FPS dostępne na rynku. Tam gdzie branżowi giganci proponują fajerwerki graficzne, The Farm 51 stawia na prawdziwy fotorealizm. Grafika GET EVEN opiera się na skanach 3D rzeczywistych lokacji i postaci. Nowatorska technologia jest rozwijana w naszym studiu w szeroko zakrojonej współpracy z placówkami naukowo-badawczymi i zewnętrznymi specjalistami. W takiej skali zostanie zastosowana po raz pierwszy w grach wideo. Technologia została już doceniona i entuzjastycznie przyjęta na spotkaniach branżowych paryskiej imprezy Game Connection, gdzie firma The Farm 51 prezentowała GET EVEN po raz pierwszy.

 

GET EVEN to również świeże podejście do mechaniki rozgrywki. Twórcy gry planują usunąć sztuczną granicę między trybami single i multiplayer, proponując ich unikalne połączenie. W kampanii dla jednego gracza żywi przeciwnicy mogą w każdej chwili dołączyć do gry, by wcielić się w rolę postaci kierowanych wcześniej przez AI. W ten sposób kampania single-player – w wielu grach schematyczna i przewidywalna – zyska zupełnie nowy wymiar. Gracz przechodzący kampanię fabularną zmierzy się bowiem z najbardziej wymagającym przeciwnikiem – drugim człowiekiem, który ma swoje powody i własne narzędzia do powstrzymywania nas przed osiągnięciem celu.

 

"Nie szukamy bezpośredniego starcia z gigantami rynku FPS. Nawet gdybyśmy mieli możliwość podjęcia rękawicy w bitwie na marketing i skalę produkcji, nie interesuje nas to". – powiedział szef studia The Farm 51, Wojtek Pazdur – "W tym gatunku ciągle można zaproponować coś świeżego, a obecnie rynek otworzył się na nietypowe rozwiązania. Gracze stali się głodni nowych doświadczeń, które nie bazują na hollywoodzkim modelu narracji i konstrukcji gry rozbijającej fabułę i wyzwania na dwie oddzielne domeny. Właśnie dla takich graczy tworzymy GET EVEN".

 

Wydanie GET EVEN planowane jest na rok 2015. Trwają wstępne rozmowy z wydawcami, partnerami technologicznymi i przedstawicielami niezależnych platform dystrybucyjnych. W założeniu gra przeznaczona jest zarówno na konsole nowej generacji, jak i nowoczesne maszyny PC.

 

Więcej informacji o GET EVEN już wkrótce na: www.facebook.com/getevengame

Get Even

SHARE THIS: