Ponad 300 developerów, 70 000 zwiedzających i niezliczona ilość gier, to bilans minionego tygodnia, będącego świętem każdego gracza bez względu na wiek, płeć i platformę z której korzysta. Na samej imprezie nie mogło zabraknąć również nas, The Farm 51.

W Los Angeles w tym roku zaprezentowaliśmy na targach produkcję World War 3, która po premierze trailera cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród partnerów technologicznych, biznesowych a także influencerów. Podczas spotkań na E3 mogli oni po raz pierwszy zapoznać się z niepublikowanymi dotychczas materiałami grywalnościowymi oraz zostali zaproszeni do udziału w beta-testach.

Jest nam niezmiernie miło z tak ciepłego przyjęcia naszej gry w międzynarodowym środowisku twórców internetowych. Nasz udział w targach potwierdził ogromne zainteresowanie projektem World War 3 wśród graczy a także partnerów biznesowych – mówi Kamil Bilczyński, dyrektor kreatywny oraz szef projektu World War 3.

W trakcie targów, odbył się także długo wyczekiwany czat developerski w konwencji AMA (Ask Me Anything) na platformie Discord, podczas którego odpowiadaliśmy na pytania dotyczące World War 3 od graczy z całego świata. Czat cieszył się ogromną popularnością – w trakcie trzy godzinnej sesji odpowiedzieliśmy na kilkaset pytań i poznaliśmy opinie graczy w wielu istotnych dla społeczności kwestiach. W przyszłości zamierzmy organizować kolejne sesje AMA, bo wierzymy że tylko dzięki współpracy z graczami jesteśmy w stanie stworzyć jeszcze bardziej dopracowaną i grywaną grę multiplayerową.