Jak można zamówić?

Aplikację można już zamówić pod adresem: Sklep G2A

Chernobyl VR Project dostępny jest w trzech wariantach cenowych. W zależności od wersji, od sprzedanego egzemplarza przekażemy odpowiednio 10%, 30% lub 60% kwoty na rzeczy ofiar katastrofy w Czarnobylu i ich rodzin. Razem z Fundacja Otwarty Dialog (strona fundacji) w najbliższym czasie dokonamy transparentnego wyboru fundacji zajmujących się pomocą, które najlepiej wykorzystają przekazane środki.

Pomagajmy razem

Pomysł jest więc prosty, to zamawiający wybiera ile chce przeznaczyć na pomoc ofiarom. Dziękujemy za wszystkie już złożone zamówienia!

Chernobyl VR Project to wyjątkowe przedsięwzięcie, które łączy świat gier komputerowych ze światem aplikacji edukacyjnych i narracji filmowej. Jest to pierwsza w historii wirtualna wycieczka po Czarnobylu i Prypeci przeznaczona na urządzenia VR. Aplikacja dostępna będzie w czerwcu tego roku na Oculus Store – w kolejnych miesiącach dostępne będą wersje na inne platformy. Honorowym patronem aplikacji jest mer Kijowa i legendarny bokser, Witalij Kliczko, który wziął również udział w pracach nad Chernobyl VR Project. W najbliższym czasie planujemy również event premierowy w Polsce, o którym poinformujemy wkrótce.