Gliwice, Polska (19.10.2018) Już dzisiaj, po godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego, liczymy na wasze wsparcie na froncie World War 3, gdzie ramię w ramię ruszymy do boju. Jesteście gotowi doświadczyć nowoczesnego pola bitwy?

Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować naszym fanom oraz osobom wspierającym produkcję. Dzięki wam World War 3 jest już dostępne w trybie wczesnego dostępu na STEAM!

Nasza podróż rozpoczęła się! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami, dzięki wsparciu naszej społeczności, stworzymy grę, w którą wszyscy chcielibyśmy grać!

World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie. WW3 tworzone jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej.

STEAMhttps://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/
WEBSITE http://worldwar3.com
DISCORDhttps://discord.gg/8XHDz55
FACEBOOKhttps://www.facebook.com/worldwar3thegame/
Twitterhttps://twitter.com/ww3thegame
VK – https://vk.com/ww3ru