Mamy przyjemność ogłosić, że niezwykle wyczekiwany sci-fi survival horror RPG, Chernobylite opuścił Wczesny Dostęp i jest od dziś dostępny na PC (Steam, GOG oraz Epic Games Store) w cenie $29.99/€29.99/£23.99, od której przez najbliższe 7 dni obowiązuje 10% obniżka.

W ramach świętowania premiery All in! Games oraz The Farm 51 połączyli siły z firmą Corsair, liderem na rynku sprzętu growego, żeby jeszcze bardziej pogłębić immersję płynącą z rozgrywki dzięki zastosowaniu najnowszego rozwiązania technologicznego – iCUE, które pozwala na zintegrowanie gry ze sprzętem. Przemierzaj bezdroża Zony ciesząc się dynamicznym oświetleniem klawiatury i zamień swój komputer w pełni zsynchronizowaną w czasie rzeczywistym wizualizację wydarzeń rozgrywających się na ekranie! 

W trakcie Wczesnego Dostępu Chernobylite przeszło ogromne zmiany. Do tytułu dodano 15 nowych misji fabularnych, 11 nowych postaci bezpośrednio związanych z historią, nowe bronie, mapy oraz mechanizmy rozgrywki. Dzięki tym wszystkim zmianom czas gry wydłużył się o ponad 20 godzin. Więcej na temat podróży Chernobylite we Wczesnym Dostępie można przeczytać w deweloperskim wpisie na blogu.

Obejrzyj zwiastun premierowy Chernobylite tutaj:

Chernobylite PC Launch trailer

Gra, w którą włożyliśmy całe serce nareszcie jest dostępna dla PC-towych graczy na całym świecie więc to dobra okazja, żeby podziękować naszej społeczności za okazywane przez nią niesamowite wsparcie. To dzięki Wam udało nam się osiągnąć nasz cel. Zrobiliśmy to razem!” powiedział Wojciech Pazdur, szef dewelopmentu w The Farm 51. “Jednocześnie premiera na PC nie oznacza, że kończymy pracę and grą. Wkrótce ogłosimy dalsze plany związane z wspieraniem tytułu po jego premierze więc warto śledzić kolejne informacje”.