Praca

"As a creator, I always want to betray fans' expectations".

Hideo Kojima

Dołącz do nas

Jesteś młodym, pełnym energii człowiekiem, którego interesują nowe technologie? Gamedev to Twój pomysł na przyszłość? A może fascynuje Cię „eksplodujący” i perspektywiczny rynek Wirtualnej Rzeczywistości (VR)? Jesteś grafikiem, który szuka swojej drogi i eksperymentuje ze skanowaniem oraz fotogrametrią? A może programistą, który chce tworzyć gry, w które potem zagra cały świat? A może chciałbyś tworzyć zaawansowane produkcje online?

Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to z pewnością już o nas słyszałeś. A jeśli nie, czas nadrobić zaległości! W The Farm 51 zajmujemy się właśnie tym wszystkim. I jesteśmy w tym dobrzy :).

Być może szukamy teraz właśnie kogoś takiego, jak Ty…

Aktualnie do naszego zespołu szukamy

  • Environment Artist 3D

    Environment Artist 3D

    Gliwice

    The Farm 51 Group SA ogłasza rekrutację na stanowisko Environment Artist 3D do nowego projektu unijnego.

    Jakie zadania stawiamy:
    tworzenie obiektów wysoko- i niskopoligonowych - otoczenie 3D do gier,
    tworzenie modeli budynków, pomieszczeń itp.,
    tworzenie i mapowanie tekstur.

    Wymagania

    • doświadczenie w tworzeniu grafiki 3D, poparte bogatym portfolio w zakresie modeli otoczenia, budynków, pomieszczeń itp.
    • biegłej znajomości programów graficznych 3D typu 3ds Max, Maya, Blender itp.,
    • mile widziane wykształcenie architektoniczne,
    • zaangażowane i odpowiedzialność,
    • dbałość o szczegóły i jakość,
    • kreatywność, umiejętność wychodzenia poza utarte schematy,
    • umiejętności pracy pod presją czasu, w dynamicznym środowisku,
    • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem.
  • Animator

    Animator

    Gliwice

    The Farm 51 Group SA ogłasza rekrutację na stanowisko Animator do nowego projektu unijnego.
    tworzenie animacji postaci i pojazdów do gier;
    współtworzenie systemów animacyjnych w silniku Unreal Engine 4

    Wymagania

    • umiejętności tworzenia realistycznych animacji z wykorzystaniem technologii Motion Capture;
    • doświadczenia w tworzeniu animacji do gier;
    • podstawowej wiedzy z zakresu skinowania i rigowania obiektów 3D;
    • bardzo dobrej znajomości narzędzi Maya i Motionbuilder;
    • zaangażowania i odpowiedzialności;
    • kreatywności, umiejętności wychodzenia poza utarte schematy;
    • umiejętności pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku;
    • umiejętności efektywnej współpracy z zespołem;
    • mile widziana znajomość Unreal Engine 4.
  • Programista Baz Danych

    Programista Baz Danych

    Gliwice

    The Farm 51 Group SA ogłasza rekrutację Programisty Baz Danych do nowego projektu unijnego.
    Wyzwania:
    • stworzenie i utrzymanie systemu bazy danych,
    • utrzymanie bezpieczeństwa danych,
    • praca ze STEAM SDK.

    Wymagania

    • doświadczenie w projektowaniu i utrzymywaniu systemów opartych o bazy danych,
    • znajomość zagadnień bezpieczeństwa danych,
    • dobra znajomość C++,
    • zainteresowanie grami i tworzeniem gier.
    • mile widziane: doświadczenie w tworzeniu backendów stron WWW lub podobnych systemów internetowych,
    • mile widziana: znajomość HTML/CSS/JS,
    • mile widziana: znajomość STEAM SDK.

Co możemy zrobić dla Ciebie... gdy już przejdziesz rekrutację:

  • Podejmujesz pracę przy nowatorskich projektach.
  • Masz dostęp do najnowszych technologii (VR, skanery, kamery 360, drony).
  • Masz wpływ na projekty wydawane globalnie.
  • Stajesz się częścią zespołu z 10-letnim doświadczeniem i know-how.
  • Możesz dopasować elastycznie godziny pracy.
  • Pomożemy Ci w relokacji do Gliwic.

A ponadto oferujemy:

  • Siedzibę w ścisłym centrum miasta (naprzeciw dworca PKP), z szybkim dojazdem do dróg wylotowych (DK88, 902-DTŚ, A4, A1).
  • Studio z zamkniętym parkingiem i ogrodem.
  • Wyluzowaną atmosferę i pomocny zespół.
  • Płatny urlop wypoczynkowy.
  • Dobrze wyposażone aneksy kuchenne, sale konferencyjne i nowoczesny sprzęt.
  • Pakiet Multisport.

Spodobała Ci się nasza oferta? Zapraszamy do aplikowania!

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nie zrażaj się. Śledź naszą stronę regularnie. Wszelkie oferty trafiają tutaj w pierwszej kolejności. Wyślij nam e-mail na adres jobs@thefarm51.com lub naciśnij przycisk „Aplikuj” poniżej i podziel się z nami swoim CV, listem motywacyjny oraz portfolio. Napisz, jaka praca sprawiałaby Ci satysfakcję, a gdy będziemy potrzebowali fachowca w konkretnej dziedzinie, prawdopodobnie skontaktujemy się z Tobą.

Praktyki w naszej firmie

Masz wykształcenie informatyczne lub jesteś w trakcie studiów? A może samodzielnie uczysz się tworzenia grafiki lub programowania i tworzenie gier to Twoje marzenie? Dla osób z nieco mniejszym doświadczeniem przewidujemy możliwość odbycia praktyk w naszej firmie. Naciśnij przycisk „Aplikuj” i napisz nam więcej o sobie.