Opad promieniotwórczy z Chernobylite rozprzestrzenia się na Steam i GOG! Już teraz zagraj w grę we wczesnym dostępie za pośrednictwem tych platform i obejrzyj najnowsze wideo.

Od dziś możesz napawać się zapierającym dech w piersiach urokiem elektrowni jądrowej w Chernobylite. Postaraj się jednak w miarę sprawnie ten dech odzyskać, bo biorąc pod uwagę poziom skażenia powietrza – może nie być to łatwe… Za to zdecydowanie jest to świetny teren do eksplorowania, walki z wrogo nastawionymi stalkerami i dziwnymi stworami z innej rzeczywistości. Mam rację? Jeśli się zgadzasz, nie wahaj się – weź ze sobą swój zestaw przetrwania i wyrusz w niezapomnianą podróż za jedyne 99 zł dzięki Steam Early Access oraz programowi “Games in Development” na GOGu. Pamiętaj, by wcześniej obejrzeć najnowszy zwiastun, ponieważ zdecydowanie nie jest to wycieczka typu “all-inclusive”. Musisz być na nią dobrze przygotowany.

Odkryj serce ciemności – czarnobylską elektrownię jądrową, zbadaj przerażające przestrzenie przedszkola Kopachi, zdobądź tajemnicze Oko Moskwy i zwiedź fragmenty opuszczonego miasta Prypeć. Przeżyj 8 godzin niekończącego się survivalu oraz nieliniowej fabuły. Uzyskaj dostęp do bezpłatnych aktualizacji, które wzbogacą grę o kolejne lokacje, historie, postaci oraz sprzęt. A jeżeli jesteś wystarczająco zdeterminowany – odkryj wszystkie możliwe zakończenia! 

Obejrzyj najnowsze wideo z Chernobylite TUTAJ, aby być w pełni przygotowanym w wypadku ekspozycji na działanie promieniotwórcze.

Uzyskaj dostęp do wczesnej wersji gry już teraz za pośrednictwem platformy Steam: https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite/ lub GOG: http://gog.com/game/chernobylite 

Pełna premiera gry została zaplanowana na drugą połowę 2020 roku. Do tego czasu warto dodać Chernobylite do listy życzeń na Steam: https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite/ oraz dołączyć do społeczności na Discordzie: https://discord.gg/mehRmzY, żeby być na bieżąco z wiadomościami ze świata gry, śledzić postępy w jej tworzeniu oraz móc dyskutować z deweloperami, którzy zawsze chętnie wysłuchują opinii graczy. Po premierze na Steam gra pojawi się również na innych platformach dystrybucji cyfrowej.

Dodatkowo, Chernobylite został nagrodzony najlepszą polską grą Indie na Poznań Game Arena przez Graczpospolita.pl! Podziękowania dla wyborców i gratulacje dla zespołu i naszej społeczności. A to nie wszystko-World War 3, druga gra z naszego studia The Farm 51, zdobyła nagrodę Chiny Choice w konkursie CEEGA – głos uznania od naszej chińskiej społeczności.

Oprócz pokazania naszej gry graczom z Polski, zrobiliśmy kilka prezentacji, konkursów, wykładu na temat Game Industry Conference, wielu wywiadów i niezliczoną ilość rozmów z fanami i partnerami na temat naszej gry – aby uzyskać więcej opinii i poprawić naszą grę w fazie wczesnego dostępu.

O GRZE:

Chernobylite to najnowsza produkcja z gatunku survival horror od twórców uznanej na całym świecie gry Get Even.

To tytuł, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. I nieustannie będzie stawiał przed graczem szereg wyzwań:

ZRÓB WSZYSTKO, ŻEBY PRZETRWAĆ  

Rywalizuj lub zawiązuj sojusze z innymi stalkerami Czarnobylskiej Strefy. Pamiętaj, że życie jest kruche i to Twoje decyzje mają wpływ na los Twoich towarzyszy. A czas zdecydowanie nie jest tu sprzymierzeńcem. Z każdą chwilą Twoje szanse na sukces maleją, kompani umierają, zapasy się wyczerpują, a niespodziewany wojskowy patrol może odkryć Twoją kryjówkę. Zagrożenia nadnaturalnego pochodzenia igrają z Twoją świadomością, przyjmując różne formy i sprawiając, że jest Ci coraz trudniej odróżnić prawdę od ułudy. Każdy nowy dzień, to nowe wyzwanie stojące na przeszkodzie do odkrycia prawdy. Nie spiesz się jednak i ostrożnie planuj swój każdy następny krok. Bo tylko tak będziesz w stanie przeżyć.

DZIAŁAJ WEDŁUG WŁASNYCH ZASAD

Twórz broń i ulepszaj elementy swojego wyposażenia, aby skutecznie stawić czoła oddziałom militarnym, a także nieznanymi Ci dotąd, nadnaturalnym zagrożeniom. Korzystaj z zaawansowanych narzędzi, które pomogą Ci się poruszać po ponurym i zanieczyszczonym środowisku. Pozostań poza zasięgiem patroli i zbierz informacje, które pozwolą Ci rozwikłać zagadkę z przeszłości. 

To Twoje decyzje kształtują otoczenie wokół i to od Ciebie zależy czy będziesz miał odwagę stawić czoła prawdzie, czy też uznasz, że pewne tajemnice powinny zostać pogrzebane na zawsze.

NIE PODDAWAJ SIĘ

Staraj się pozostać przy zdrowych zmysłach. Ciężko przewidzieć okropności, jakie mogły spotkać Twoją ukochaną. Elektrownia Atomowa w Czarnobylu, to nie to samo miejsce, które pamiętasz. Tylko determinacja pomoże Ci w osiągnięciu celu.

GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Odkrywaj piękną, a jednocześnie przerażająco dokładną rekonstrukcję Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia zeskanowanej w 3D;
  • Współpracuj lub rywalizuj z innymi stalkerami ze Strefy. Pamiętaj jednak, że nigdy nie możesz im ufać, bo każdemu przyświeca jakiś ukryty cel. Zawsze;
  • Staw czoła znanym i nieznanym Ci dotąd zagrożeniom;
  • Zanurz się w nieliniowej, ekscytującej opowieści, w której fikcja miesza się z rzeczywistością;
  • Zrób dobry użytek ze swojej wiedzy z zakresu fizyki i chemii, aby stworzyć sprzęt niezbędny do przetrwania i efektywnie zarządzać zapasami;
  • Walcz z przerażającymi potworami i demonami, które przybyły z alternatywnej rzeczywistości;
  • Zbieraj i analizuj dane za pomocą zestawu zaawansowanych narzędzi do badania skażonego środowiska.

 

Chernobylite jest już dostępne we wczesnym dostępie na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite/ oraz GOG: http://gog.com/game/chernobylite. Premiera gry na Steam zaplanowana jest na drugą połowę 2020 roku.

Więcej informacji na temat tytułu można znaleźć na oficjalnej stronie: http://www.chernobylgame.com/, Steamie, Facebooku, Instagramie, YouTubie, Twitterze oraz Discordzie