Gracze posiadający wczesnodostępową wersję tytułu już dziś mogą także pobrać ostatni przed premierą Mega Patch o nazwie „Final Stage”, w ramach przygotowań do ich letniej wyprawy do Prypeci.

Już w lipcu fani gatunku będą mogli w pełni zanurzyć się w rozgrywce prawdziwie łączącej w sobie eRPGa i sci-fi survival horror. Rozgrywce, która będzie wymagała od graczy planowania działań z wyprzedzeniem, skradania i razem z sojusznikami poszukiwania wskazówek, które pozwolą rozwiązać zagadkę czarnobylskiej strefy wykluczenia.

Chernobylite, które jest już na Steamie w ramach Wczesnego Dostępu, właśnie otrzymało dużą przedpremierową aktualizację wprowadzającą istotne zmiany w fabule, dialogach, lokalizacji i ścieżce dźwiękowej gry. A do tego pozwalającą graczom poznać początek finalnego poziomu!

Chernobylite Release Date Trailer

Listę najważniejszych poprawek wprowadzonych w Mega Patchu o nazwie „Final Stage” można znaleźć niżej:

– Cała fabuła gry została gruntownie przeredagowana tak, aby mieć pewność, że historia opowiedziana w Chernobylite na długo zostanie graczom w pamięci.

– Znacznie zwiększyliśmy poziom immersji dzięki nowemu angielskiemu i rosyjskiemu dubbingowi.

– Lokalizacja na wszystkie wiodące języki, w tym angielski, chiński uproszczony, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, polski, portugalski (brazylijski), rosyjski oraz włoski została ukończona umożliwiając graczom cieszenie się rozgrywką w ich rodzimej mowie.

– Dodana została zupełnie nowa, oryginalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez wielokrotnie nagradzanego Mikołaja Stroińskiego, która jeszcze bardziej pogłębia klimat sączący się z ekranu.

– Odblokowany został początek ostatniego poziomu – Heist, który pozwoli graczom zasmakować emocji, których doświadczą w wielkim finale.