Kiedy Cole Black budzi się w opuszczonym pomieszczeniu jego jedynym, mglistym wspomnieniem jest próba uwolnienia nastoletniej dziewczyny, do której przyczepiony jest ładunek wybuchowy. Poza tym, nie pamięta niczego. The Farm 51 i BANDAI NAMCO mają dziś przyjemność udostępnić pierwsze informacje dotyczące surrealistycznej i niekonwencjonalnej produkcji – GET EVEN. Gra, za którą odpowiada studio The Farm 51, zaplanowana jest na 2017 rok na platformy PlayStation®4 computer entertainment system, Xbox One oraz komputery PC.

Get Even to tytuł stawiający pytania o nasze rozumienie sprawiedliwości i rzeczywistości. Dzięki użyciu innowacyjnych rozwiązań z zakresu akustyki 3D i wsparciu nowoczesnej technologii Auro-3D (stworzonej przez Auro Technologies), gra zaoferuje niespotykaną w branży gier możliwość wejścia w świat przedstawiony i przedstawienia wciągającej historii. Co jest prawdą, co jest rzeczywistością? Zrozumienie wydarzeń z przeszłości, wpłynie na wszystko, co może stać się w przyszłości. Gracz będzie cały czas towarzyszyć Blackowi w bolesnej i nieraz rozpaczliwej podróży do wnętrza własnego umysłu i myśli. Wszystko po to, by odpowiedzieć sobie na fundamentalne pytania: dlaczego znalazł się w tym miejscu, oraz kim jest dziewczyna, którą zapamiętał?

 

“Jestem szczęśliwy, że możemy pracować razem z The Farm 51 nad tym niepowtarzalnym projektem.” – powiedział Samuel Gatté, Production & Product Support Senior Director w BANDAI NAMCO Entertainment Europe. –  “Ostatnie dwa lata to czas niezwykle owocnej współpracy w zakresie wizji artystycznej i mechaniki rozgrywki. Cały czas skupiamy się na szukaniu głębszych znaczeń niż te utarte i przyjęte powszechnie w branży gier. W GET EVEN dobrze napisana historia i charakterystyczni bohaterowie naprawdę pozwalają opisać cienką granicę między tym, co realne, a tym, co nierzeczywiste. Mam nadzieję, że uda nam się wykreować niezapomniany i przekonywujący świat.”

Wojciech Pazdur, Development Director w The Farm 51 dodaje:

“GET EVEN to największy projekt naszego studia, który oferuje nie tylko głęboką i rozbudowaną historię, ale również korzysta z najbardziej zaawansowanej technologii jakiej kiedykolwiek używaliśmy. Dzięki wsparciu BANDAI NAMCO Entertainment Europe udało nam się sprawić, że produkcja zyskała w każdym aspekcie. Jesteśmy dumni, że nadszedł czas kiedy na targach Gamescom możemy wreszcie zaprezentować nowe oblicze gry. Liczymy, że zarówno gracze jak i media już w najbliższym czasie będą mogli zadać sobie pytanie, o to, co jest rzeczywiste.”

Wydanie GET EVEN zaplanowane jest na wiosnę 2017 roku na platform PlayStation®4 computer entertainment system, Xbox One oraz komputery PC.