Goście targów Shopping Center Forum (21-22.09.) na stoisku firmy Real2B Development mogli przy pomocy specjalnej aplikacji i okularów Oculus Rift „zwiedzić” w wirtualnej rzeczywistości planowane centrum handlowe Quick Park Konstancin. Firma The Farm 51 przygotowała zarówno film 2D, jak i 360 stopni, który w przyszłości będzie można obejrzeć na dedykowanym kanale YouTube 360°.

–  „W 2015 roku stworzyliśmy zespół, który skupia się na rozwoju nowatorskiej technologii Reality 51, wykorzystującej elementy wirtualnej rzeczywistości poza rynkiem gier. Technologia ta odpowiada również na potrzeby rynków niezwiązanych z grami: symulatorów wojskowych, aplikacji turystycznych, wsparcia rynku motoryzacyjnego, czy właśnie dla branży budowlanej.” – mówi Łukasz Rosiński, wiceprezes zarządu The Farm 51.

 

–  „Z dumą mogę powiedzieć, że jesteśmy pierwszą firmą deweloperską, która stworzyła możliwość wirtualnego zwiedzania swoich centrów handlowych przez przyszłych najemców i klientów w technologii 360 stopni. Co bardzo ważne jest to już możliwe na etapie planowania, jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty na placu budowy.” – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes zarządu Real2B Development.

Real2B Development Sp z o. o. to firma  dewelopersko-inwestycyjna, która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund  FIZAN oraz Retail Development Management Sp. z o. o., realizuje sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obiekty te powstają w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców.