Dziś ogłaszamy swój najnowszy tytuł z gatunku FPS – World War 3. Gra zostanie wydana na Steam w wersji Early Access jeszcze w 2018 roku.
W World War 3 znajdziemy tryby: Warzone – połączenie bitew piechoty, pojazdów opancerzonych i nowoczesnych dronów; oraz Recon – świeże podejście do trybu battle royale. Nastawienie na współpracę w zespole, obecność narodowych sił zbrojnych, rzeczywiste lokacje, pełna świadomość ciała żołnierza i wszechstronny system personalizacji uzbrojenia umożliwią graczowi doświadczenie autentycznego, współczesnego pola walki. Dodatkowymi czynnikami budującymi autentyzm World War 3 są m.in. realistyczny system balistyczny, zaawansowany system pancerzy oraz dokładne odwzorowanie broni i ekwipunku żołnierzy. Gra powstająca we współpracy z wojskowymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i konsultantami branży wojskowej pokazywać będzie konsekwencje każdej bitwy w kontekście globalnej kampanii na strategicznej mapie wojennej.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że po wielu latach pracy, możemy oficjalnie zaprezentować World War 3 graczom z całego świata! Wierzymy że spotka się on z ciepłym przyjęciem wśród fanów sieciowych FPS-ów i miłośników militariów. Nie ustajemy w wysiłkach nad udoskonalaniem projektu, który już wkrótce będziemy tworzyć wspólnie!” – Kamil Bilczyński, dyrektor kreatywny projektu.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna: