Drodzy akcjonariusze! Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie najbliższym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy The Farm51 Group S.A., na które zarejestrowało się ponad 60 inwestorów! Liczba zarejestrowanych przez Państwa akcji wskazuje, że bardzo nieznacznie uda się przekroczyć kworum wymagane do przegłosowania kluczowych dla Spółki Uchwał. Potrzebna jest jednak mobilizacja i obecność wszystkich osób, które zapisały się do udziału w NWZA.

Dla wszystkich obecnych na NWZA przygotowaliśmy ekskluzywny pokaz materiałów marketingowych oraz grywalnościowych z gry World War 3, w tym niepublikowanych wcześniej szerokich możliwości personalizacji, nowych lokacji oraz mechanik rozgrywki.

Przypominamy – NWZA odbędzie się w dniu 21 maja 2018 roku o godzinie 12:00 w Gliwicach, jednak z uwagi na brak możliwości pomieszczenia wszystkich zarejestrowanych na zgromadzenie akcjonariuszy w siedzibie Spółki, przenieśliśmy NWZA do hotelowej sali konferencyjnej mieszczącej się w Hotelu Silvia Gold w Gliwicach przy ulicy Studziennej 8, Sala VALENCIENNES.

Prosimy o kontakt na adres: ir@thefarm51.com osoby, które zarejestrowały się na NWZA, a podejrzewają, że mogą nie być w stanie wziąć w nim udziału – jest możliwość udzielenia pełnomocnictwa z instrukcją do głosowania osobom, które będą na pewno obecne w Gliwicach.