BANDAI NAMCO Entertainment Europe oraz studio The Farm 51 z radością świętuje z okazji nadchodzącej premiery Get Even na @PlayStation®4, Xbox One oraz PC. W nowym trailerze wskazówki grają kluczową rolę. Pomogą Ci zapamiętać przeszłość. Przyjrzyj się im z bliska… zbadaj miejsca zbrodni i powiedz, co zamierzasz dalej zrobić?

Psychologiczny thriller GET EVEN oferuje niezwykłą rozgrywkę pełną niesamowitej muzyki stworzonej przez Oliviera Deriviere, kopozytora nagradzonego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Krytyków Muzyki Filmowej (IFMCA). Doświadczenie płynące z gry wzbogaca również scenariusz, napisany przez Iaina Sharkeya and Stephena Longa, którzy stworzyli historię pełną tajemnic w której emocje stanowią najważniejszy czynnik wpływający na podejmowane decyzje. W celu wzmocnienia panującej w grze atmosfery, wykorzystano najnowocześniejszą technologię Auro-3D firmy Auro Technologies, które sumuluje ultra-realistyczną jakość dźwięku przestrzennego.

Cyfrowe i fizyczne wersje GET EVEN będą dostępne 23 czerwca na PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja STEAM® jest dostępna od dzisiaj. Fizyczne wersje PC będą dostępne od dnia 23 czerwca.

Za przygotowanie wersji na konsolę Xbox One odpowiada firma QLOC Studio. Weterani portów gier na wielu platformach.