Pewnego dnia prawda zostanie ujawniona, a wszystkie twoje wspomnienia powrócą. Odrobinę cierpliwości. Weź głęboki oddech, wszystko będzie dobrze. Posłuchaj tych melodii i zrelaksuj się, oddychaj.

Zamów preorder już dziś w PlayStation®Network i STEAM®, aby uzyskać darmową ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Oliviera Derivière’a. Dostęp do ścieżki zostanie odblokowany w dniu premiery, czyli już 26 maja! Dzięki wcześniejszemu zamówieniu GET EVEN na Xbox One w sklepie Microsoft, będziesz mógł już wcześniej pobrać grę i uruchomić ja natychmiast po premierze!

Gra GET EVEN otrzymała klasyfikację PEGI 16, wydana zostanie 26 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.
Więcej o grze na http://www.getevengame.com/ lub https://www.facebook.com/GetEvenGame.
Aby dowiedzieć się więcej o BANDAI NAMCO Entertainment Europe i innych produktach, odwiedź https://www.bandainamcoent.eu, śledź Facebook https://www.facebook.com/BandaiNamcoEU oraz dołącz do dyskusji na Twitterze https://twitter.com/bandainamcoeu.

###

BANDAI NAMCO Entertainment Europe S.A.S.

BANDAI NAMCO Entertainment Europe S.A.S. jest częścią BANDAI NAMCO Holdings Inc., która jest wiodącym światowym wydawcą i producentem interaktywnych treści na wielu platformach, w tym wszystkich popularnych konsol do gier wideo i PC o łącznym zasięgu marketingowym i sprzedażowym w ponad 50 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Australii. Firma znana jest z produkcji i publikacji wielu z najlepszych gier w branży, w tym Pac-Man™, TEKKEN™, Dark Souls™, Soulcalibur™, Naruto™, Naruto Shippuden™, Dragon Ball®, Galaga™, Ridge Racer™ oraz ACE COMBAT™. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.bandainamcoent.eu.

“PlayStation”  jest zarejestrowanym znakiem Sony Interactive Entertainment Inc.

Informacja prasowa © 2017 BANDAI NAMCO Entertainment Europe S.A.S.

Wszystkie znaki towarowe są własnością ich właścicieli.

Get Even™  ©  Bandai Namco Entertainment Europe S.A.S. wyprodukowano przez The Farm 51 Group SA.