Jesteśmy dumni, że nasz projekt naukowo-badawczy AUGOT, otrzymał w tegorocznej edycji jedną z najwyższych dotacji spośród wszystkich zgłoszonych w konkursie wniosków, przechodząc pozytywnie wszystkie etapy oceny. Wygrana w tegorocznej edycji konkursu GameINN jest największym sukcesem dotacyjnym w historii spółki The Farm 51.

Wyniki konkursu ogłosił w Krakowie wicepremier Jarosław Gowin, podczas spotkania odbywającego się na Katedrze Informatyki AGH.

Krótki opis wyróżnionego projektu:
Opracowanie funkcjonalnego prototypu zaawansowanego genertora treści dodatkowych AUGOT – ADVANCED USER GENERATED CONTENT TOOL, działającego w środowisku PC, mobile oraz mobile VR.

„Chciałem podziękować Narodowemu Centrum Badań i Rozwoju za dostrzeżenie potencjału naszego wniosku i przyznanie The Farm 51 jednej z najwyższych nagród dotacyjnych w tegorocznej edycji konkursu GameINN. Jestem przekonany że projekt AUGOT, skupiający się na stworzeniu dedykowanych narzędzi moderski dla graczy ma ogromny potencjał naukowo-badawczy i wdrożeniowy, nie tylko w naszej wewnętrznej działalności ale także jako narzędzie udostępniane zewnętrznym deweloperom. Mamy swój pomysł na stworzenie innowacyjnych narzędzi, służących generowaniu dodatkowych treści w grach – chcemy pobudzić graczy do działania i wykorzystać drzemiącą w nich moc, dając im do dyspozycji narzędzie w którym jedynym ograniczeniem będzie ich wyobraźnia i kreatywność” – powiedział Kamil Bilczyński, autor wniosku i wiceprezes The Farm 51

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą projektów wyróżnionych w konkursie: Lista Rankingowa